תפריט אתר

בניית אתר אמין – המפתח להצלחת האתר שלך

אחד העקרונות שאתרי אינטרנט נשפטים עליהם במידה רבה הינו עיקרון האמינות.
בניית אתר המצליחה לשוות לאתר תדמית אמינה, רצינית והוגנת, היא בניית אתר בעל סיכויים גבוהים יותר להצלחה, בעיני הגולשים כמובן. בניית אתר המשקפת לגולשים מי עומד מאחורי האתר, מה הוא מייצג ומהו המוניטין של החברה או העסק, תיצור אתר המועדף משמעותית על פני אתר עמום שמקורו אינו ידוע. כיצד תוכל להשתמש בתהליכי בניית אתר על מנת ליצור אמינות באתר האינטרנט שלך, וכיצד חברת בניית אתרים טובה (כבר אמרנו My Web כן?) תצליח לשקף את מקצועיותו של העסק שלך גם באתר?

בניית אתר אמין – כך תעשה את זה נכון

בניית אתר אמין היא בראש ובראשונה בניית אתר מקצועית, המשקפת ערכים של רצינות ומחויבות. בניית אתר אמין משמעותה יצירה של תוכן איכותי, מנוסח היטב, שעבר הגהה וכתוב נכון מבחינה לשונית ותחבירית (בין אם על ידי חברת בניית האתרים ובין אם על ידי כותבי תוכן חיצוני).אספקט נוסף המעיד על איכות ורצינות של האתר הוא עדכון תדיר של התוכן ושל המאמרים המופיעים בו (עדכונים שיכולים להתבצע על ידך או על ידי חברת בניית אתרים).הקפד על עיצוב נכון של האתר, היזהר למשל מצבעים 'רועשים' מדי, היוצרים דחייה של גולשים. האתר חייב לכלול מספר דרכים ליצירת קשר. בקש מחברת בניית אתרים להוסיף פונקציונאליות של צ'אט עם נציג שירות, שיחת חינם (אפילו דרך האתר עצמו), או לפחות מקום ברור להשארת פרטים.בניית אתר אמין אינו משאיר מקום רב לפרסום. גולשים לא אוהבים אתרים שמפרסמים יותר מדי, ומרגישים כי אלה "מוליכים אותם באף".בעת בניית האתר, היזהר מאוד בקישורים החיצוניים שאתה מוסיף. בדוק כל קישור ושים לב כי האתר העומד מאחוריו משקף את אותם ערכי אמינות שאתה מבקש להקרין באתר שלך. הקפד שלא לעבור על החוק! בין אם לגבי שמירת זכויות יוצרים, עמידה בחוק הספאם, חוקי אבטחה נדרשים וכיו"ב.

בניית אתרים אמינים מציגה את "בעל הבית"

מאחורי כל אתר עומדים חברה או עסק. על מנת להפיק אתר אמין ורציני, רצוי לתת ייצוג לאנשים העומדים מאחורי האתר, באחת או יותר מהדרכים הבאות:

  • פרטי יצירת קשר אמיתיים ומדויקים; כתובת פיזית של משרדי החברה, לא רק כתובת דוא"ל.
  • מספרי טלפון בהם מצוי מענה אנושי, רצוי גם מספר נייח ולא רק נייד.
  • תמונות של האנשים מאחורי האתר
  • בתהליך בניית האתר השאר מקום משמעותי לציון לקוחות מרוצים וחברות איתן מתקיים שיתוף פעולה.
  • במידה ומדובר באתר מכירתי, אתר אמין נדרש להוסיף אמצעי סליקה בטוחים וליצור מנגנוני בטחון מידע באתר, כפי שיפורט להלן.
  • בניית אתר אמין שומר על בטחון המידע של הגולשים

    עיקרון זה חשוב במיוחד עבור בניית אתר מכירתי, אולם גם כל אתר האוסף פרטים של לקוחות נדרש לשמור על פרטיות נתונים אלה. רבים חוששים להשאיר פרטים באתרים בדיוק מהסיבה הזו – הם חוששים שהפרטים ישמשו למטרה אחרת מזו שאליה התכוונו, ולפיכך בעת בניית האתר יש להוסיף את כל מנגנוני ההגנה לאתר מפני פריצות האקרים, שמירה על המידע המועבר בין המחשבים (באמצעות פרוטוקולי SSL לדוגמא) והגנה על סיסמה בעת בניית אתרים הכוללים אזורים הדורשים רישום.

My-Web - בניית אתרים ופיתוח עסקים באינטרנט

באופן אבסורדי, הצעד הראשון הוא הכי קשה. למה אבסורדי?
כי דווקא הצעד הראשון לא מצריך ממך כלום!
לא תקציב, לא תכנים, לא איפיון, לא החלטות גורליות.
אז בוא תשאיר שם וטלפון ותן לנו לחזור אלייך,
לפחות תשמע פרטים.
איך אומרים אצלנו...
לשמוע לא עולה כסף

השאר פרטים

לקוחות החברה

×