תפריט אתר

מה צריך כדי לבנות אתר

חשבתם שתהליך בניית אתר מסתיים בשלבי העיצוב והתכנון? תהליך בניית אתר
רק מתחיל שם. כדי לממש את האתר המשתקף יפה כל כך מהמסך תידרשו לחברת בניית אתרים שתהפוך את האתר מתכנון יבש לאתר פעיל ומרובה גולשים, כאן אנחנו נכנסים לתמונה.
בניית אתרים מאפס למאה – הנה מתחילים, לחגור חגורות בבקשה.

בניית אתרים ורכישת דומיין – לאן אתם רוצים להגיע היום?

אחת הפעולות המשמעותיות שיש לבצע בעת בניית אתר היא בחירת הדומיין החדש של האתר ורכישתו. דומיין האתר הוא למעשה כתובתו הרשמית באינטרנט, שהיא הדרך המרכזית להגעה אליו. דומיין משמש כמזהה לאתר המורה לדפדפן לאן בכוונתך להגיע. בחירת שם הדומיין היא משימה לא פשוטה (ממש כמו בחירת שם לילד) ומרובת פרמטרים, ואנחנו נשמח לסייע לך בה.

שרת אחסון – כי כל אתר צריך בית ( אנחנו נבחר את הבית הנכון)

בחירת שרת האחסון הוא הצעד הבא בכל תהליך בניית האתר. תפקידו של שרת האחסון, כשמו כן הוא, לשמש בית לכל הקבצים, הטקסטים, התמונות, הסרטונים ושאר האלמנטים הנכללים באתר, ואשר נוצרו על ידי חברת בניית אתרים. תחת קורת גג אחת אפשר יהיה לחבר את כל הפריטים לכלל אתר שלם.
על מנת לעשות את חייך קלים יותר, אנו ממליצים שתשאיר לנו את בחירת שרת האחסון (לאחר היוועצות איתך והצגת השרת הנבחר, כמובן). הפרמטרים שינחו אותנו בתהליך הבחירה הינם מציאת שרת שיהיה גדול מספיק על מנת לאחסן את כל האתר שלך, מהיר מספיק בכדי שיוכל לשרת את כל הגולשים שיגיעו אליו בו זמנית, חזק מספיק כדי לא ליפול, אמין דיו בפני וירוסים ושאר מרעין בישין, וכמובן מגובה.

ומה לגבי מערכת ניהול תוכן? כיצד תיתכן בניית אתר ללא מערכת כזו ?

עם סיום בניית האתר, כל שנותר הוא להעלות את כל התכנים אל האתר החדש שלך. לשם כך תידרש לעבוד עם מערכת ניהול תוכן. מערכת ניהול התוכן של My Web היא מערכת תוכן מקצועית וידידותית למשתמש. המערכת מאפשרת לך לעבוד על האתר בקלות מבלי להצטרך כל ידע טכנולגי כזה או אחר. אנחנו ניצור את כל קבצי הטקסט והמדיה שייכללו באתר, ולך נותר רק לחבר אותם יחד ולעדכן אותם כרצונכם. מערכת ניהול תוכן היא מובנת מאוד, קלה לתפעול וגמישה בביצועים, ואנחנו נלווה אותך בלמידתה עד שתחוש בטוחים להתנהל איתה בעצמך.
דרך אגב, אנחנו, או כל חברת בניית אתרים אחרת, יכולים לעשות זאת עבורך בתשלום.
ולכן המערכת הזו חוסכת לך כסף $. אם בעתיד תרצה להוסיף, לגרוע או לעדכן תוכן באתר, המערכת מאפשרת לך לעשות זאת באופן עצמאי מבלי לערב איש מקצוע בתשלום.

My Web – פתרון בניית אתרים כולל, מהפיקסל הראשון ועד האחרון

אצלנו בחברת My Web כל שתידרשו הוא לספר לנו את החזון שלך - אנחנו נדאג להפוך אותו למציאות. בניית אתרים היא פעילות מורכבת, והאתרים הרבים שיצרנו מוכיחים כי אנו מבינים את שאנחנו מדברים בכל הקשור לתהליך בניית אתרים – אנחנו נספק את צוות העיצוב וצוות הפיתוח, נדאג לכל המנהלות והרישומים, וניתן את המענה השיווקי והקידומי המלא לצרכים האינטרנטיים של החברה או העסק. בניית אתרים עם נבחרת My Web היא הדרך היחידה להבטיח שהאתר החדש שלכם לא יישאר בגדר חזון, אלא יהפוך למציאות רווחית, אפקטיבית ומגשימת יעדים.
לשם כך התכנסנו, לא?

My-Web - בניית אתרים ופיתוח עסקים באינטרנט

באופן אבסורדי, הצעד הראשון הוא הכי קשה. למה אבסורדי?
כי דווקא הצעד הראשון לא מצריך ממך כלום!
לא תקציב, לא תכנים, לא איפיון, לא החלטות גורליות.
אז בוא תשאיר שם וטלפון ותן לנו לחזור אלייך,
לפחות תשמע פרטים.
איך אומרים אצלנו...
לשמוע לא עולה כסף

השאר פרטים

לקוחות החברה

×