תפריט אתר

שאלות נפוצות

כמה עולה אתר?

כמה עולה דירה? אין לנו מושג... לא ניתן לתת הצית מחיר ולו הכי בסיסית ללא אפיון ראשוני של האתר, ישנם מרכיבים מאוד נפוצים שעלותם זולה יחסית, אך פיתוחים כאלו ואחרים יכולים לייקר את הפרויקט בהתאם. הערכת מחיר יכולה להימסר ללקוח רק לאחר שיחה ראשונית והצעת מחיר סופית רק לאחר אפיון הפקרויקט.

האם אתם מבצעים גם עיצוב/איפיון?

אנו לוקחים אחראיות מלאה על בניית האתר מא' ועד ת', החל משלב האיפיון ועד עלייתו לאוויר. אנו מעסיקים מעצב In-House אך עובדים גם עם מעצבים קבועים על בסיס פרוייקטים במידת הצורך. את האיפיון מבצעים ביחד עם הלקוח לאחר הבנת הפרוייקט ומספקים מסמך איפיון מלא טרום התהליך.

האם האיפיון נעשה בתשלום?

כן. מסמך איפיון מכיל לעיתים עשרות עמודים ויכול להגיע לרמה מאוד מדוייקת לדבי מה מופיע באתר וכיצד מתנהגת המערכת. התהליך לוקח ימים שלמים של פגישות, מחקר וכתיבה ולכן הינו בתשלום.

אין לי אתר, איך מתחילים?

ראשית, עלינו לדייק את האתר לכדי מוצר, כזה שנוכל להבין מה הולך להיות באוויר ומהם הדרישות הטכנולוגיות והעיצוביות ממנו, לאחר מכן נבצע אפיון מעמיק לגבי האתר, לעיתים עד רמת הכפתור והמיקום שלו. לאחר מכן עוברים לשלב העיצוב ולאחר אישור כל העיצובים מתחילים פיתוח ובסוף הזנת תוכן.
* הזנת תוכן הינה באחראיות הלקוח ומבוצעת על ידנו בתשלום לפי דרישה.

יש אחריות על האתר?

כל אתר אשר נסמר ללקוח עובר בדיקות מקיפות על ידנו, עם זאת, הלקוח מקבל חצי שנה אחריות על "באגים" ותקלות אשר נגרמו בעקבות הפיתוח ותואמים את האיפיון.

האם ניתן לקבל הדרכה ותמיכה לאתר?

הדרכה ניתנת ללקוח בסיום פיתוח האתר, כמו כן הלקוח יכול לקבל הדרכה נוספת ו"רענון" בעת הצורך במשך 3 חודשים לאחר סיום הפיתוח. תמיכה טכנית ניתן במיילים (בעיקר אך לא רק) במשך שנה לאחר סיום הפיתוח.

My-Web - בניית אתרים ופיתוח עסקים באינטרנט

באופן אבסורדי, הצעד הראשון הוא הכי קשה. למה אבסורדי?
כי דווקא הצעד הראשון לא מצריך ממך כלום!
לא תקציב, לא תכנים, לא איפיון, לא החלטות גורליות.
אז בוא תשאיר שם וטלפון ותן לנו לחזור אלייך,
לפחות תשמע פרטים.
איך אומרים אצלנו...
לשמוע לא עולה כסף

השאר פרטים

לקוחות החברה

×